Hlášky 4

7. 04 2017 | 17.02

 Zde je pár dalších hlášek z rodiny. Poslední, co mám zapsané. Sice jich pak bylo i víc, ale zapomínala jsem si je psát a teď si je pořád zapomínám psát, budu to muset napravit a vždycky si to někam zapsat. 

Koukali jsme s bráchou na pohádku na Lvího krále a on někdy během pohádky: "ještě máš ty puchejře?" (jsem se totiž spálila) a já na něj: "cože, kdo umře?"(jsem myslela, že říká, že ještě někdo umře v té pohádce).

Taťka se ptal, jestli jsem viděla jeho video, co dělal a pak se na to ptal i mamky. A mamka že jo že ho viděla, že ho dával na aukro. (Chtěla říct na facebook.)

Brácha si vyndaval vodu z lednice a já mu říkám, ať ji hlavně dá zpátky, což nedal. Mamka se potom ptala, kdo nechal tu flašku venku a já: "Já jsem mu říkala, ať tu vodu hlavně dá zpátky do skleničky."

Je vidět, že fakt špatně slyším. Brácha si chtěl rozlousknout ořechy a říká, že si rozlouskne ořech, mamka na něj, že mu asi rozlouskne nos a já jsem jí rozuměla, že mu naroste nos.

Dělali jsme s mamkou cukroví a mamka plnila ořechy a mladší brácha se rozhodl, že nám pomůže a mamka na něj: Vyndej si myčku z myčky. (lžičku).

Mamka: Některé vymácháme v čokoládě, některé postříkáme čokoládou. (o lineckém, kdy část měla být v cukru a část v čokoládě).

 

Já: Tohle linecký naplníme všechno v cukru.